تجارت خود را در وب سازان ارتقا دهید.

32256877 - 011

info @ websazan.info

بهینه سازی درونی و بیرونی سایت

بهینه سازی درونی On-Page Optimization:

عواملی که در درون سایت به منظور بالابردن رتبه سایت صورت می گیرد را بهینه سازی درونی می نامیم. 

 

 

چگالی کلمات کلیدی

 نسبت تکرار کلمات کلیدی به سایر کلمات را چگالی کلمات کلیدی می نامیم. چگالی نرمال کلمات کلیدی در سایت در حدود 3 تا 20 درصد خواهد بود. شما برای ارزیابی چگالی کلمات کلیدی می توانید از سایت های زیر استفاده نمائید:

http://www.KeywordDensity.com
http://www.KeywordCount.com

 

 

نام گذاری دامنه

سعی کنید یکی از مهمترین کلمات کلیدی را در سایت خود بگنجانید. این مورد همچنین باعث میشود که سایت شما بهتر در ذهن کاربران بماند.

 

 

ایجاد محتوای مناسب

محتوا یکی از مهمترین عوامل بهینه سازی درونی می باشد. شما در تهیه محتوا باید استانداردهای قالب نظیر برجسته کردن کلمات کلیدی را رعایت نمائید. 

 

 

عنوان

عناوینی که برای صفحات وب سایت خود تعیین میکنید یکی دیگر از عوامل بهینه سازی داخلی محسوب می شود. موتورهای جستجو برای نمایش صفحه شما به کاربر به عناوین صفحه توجه میکنند.پیشنهاد ما برای تعیین عناون این است که کلمات عنوان بین 10 تا 60 کاراکتر باشند. سعی کنید در عنوان صفحه از کلمات کلیدی و مرتبط با محتوای مقاله استفاده نمائید. در ضمن به منحصر بفرد بودن عنوان ها برای هر پست نیز دقت نمائید.

بازسازی ارتباطات شکسته (broken links):

اگر ارتباطات شکسته در سایت شما وجود داشته باشد موتورهای جستجو سایت شما را نمایش نخواهند داد و بجای آن 404 error page نمایش داده خواهد شد. مطمئن باشید بازدیدکنندگان با دیدن این صفحه به سایت دیگری خواهند رفت.

 

لینک های ناوبری

شما باید فهرستی و زیر مجموعه از مطالب وب سایت خود را تهیه کنید و آن را در سایت خود قرار دهید. اگر در انتخاب لینک های ناوبری وب سایت خوب عمل کنید می توانید میزان ماندگاری، میزان گردش در سایت را افزایش و همچنین میزان فرار از سایت را کاهش دهید.

بهینه سازی بیرونی : Off-Page Optimization

الگوریتم های موتورهای جستجو به صورت مکرر تغییر میکند وبمسترها نیز خود را باید با این دستوالعمل ها و تکنیک ها تغییر داده و همگام با این بروزرسانی تغییرات لازم را اعمال نمایند. در تکنیک بهینه سازی بیرونی تمرکز بر دریافت لینک و فعالیت در شبکه های اجتماعی می باشد.

 

 

تبادل لینک

برای بهینه سازی بیرونی سایت در زیر چند نمونه برای افزایش بک لینک به سایت معرفی شده است:

 

 

تبادل لینک با سایت های دیگر

نوشتن مقاله: مقاله هایی با محتوای مناسب تهیه کنید و آنها را به سایت خود لینک دهید.

ایجاد محتوای مناسب
سایت های آگهی رایگان یا خرید لینک
معرفی سایت به موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ، یاهو و لایو
تبلیغ سایت در موتورهای جستجو

بیرونی می توانید از تبلیغات در شبکه های اجتماعی استفاده کنید. از معروف ترین شبکه های اجتماعی گوگل پلاس، linkedin، فیسبوک توئیتر اشاره نمود.

در نهایت به این نکته دقت کنید که بهینه سازی سایت شامل هر فعالیتی که به راحتی ایندکس شدن سایت شما توسط موتورهای جستجو و پیدا کردن محتوای مناسب و مفید توسط کاربران و موتور جستجو خواهد بود. بنابراین همواره با گرفتن بازخورد از رفتار کاربران و نظرات آنها و همچنین دنبال کردن الگوریتم های موتورهای جستجو سعی کنید که سایت خود را بهبود دهید. به طور خلاصه بهینه سازی درونی سایت شامل ساختار برنامه نویسی، خروجی قالب سایت و محتوای آن خواهد بود و بهینه سازی بیرونی شامل برندسازی، فعالیت در شبکه های اجتماعی و معرفی سایت شما در سایت های دیگر است.

      

تاریخچه وب سازان

شرکت وب سازان خزر از سال 1384 با شماره ثبت 5684 در مازندران فعالیت خود را آغاز نموده است. تمرکز اصلی فعالیت شرکت بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی است که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی باشد.

چشم انداز

ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های تحت وب که از یک سو نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری ایرانی را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.

ارتباط با وب سازان

 وب سازان خزر دفتر مرکزی: مازندران - بابل - خیابان شیخ طبرسی نبش سرداران 12 وب سازان خزر


 وب سازان خزر کد پستی : 59486-46176


 وب سازان خزر تلفن : 32256877 - 011


  وب سازان خزرهمراه : 09129317376


  وب سازان خزرinfo @ websazan.info


 وب سازان خزر http://www.websazan.info