تجارت خود را در وب سازان ارتقا دهید.

32256877 - 011

info @ websazan.info

تأثیر بارگذاری تنبل بر سئو

ازآنجاکه منابع نسبت به محتوای جایگزین در حالت پیش‌فرض قرار می‌گیرد، خزنده یک موتور جستجو ممکن است آن را بد تفسیر کند یا به‌صورت کامل منابع را نادیده بگیرد. بارگذاری تنبل یک عنصر کامل از یک صفحه وب مانند پست وبلاگی می‌تواند به‌صرف نظر کردن موتورهای جستجو از خزیدن منجر شود. این کار درنهایت به کاهش تعداد نتایج موتورهای جستجو می‌انجامد؛ چراکه تعداد محتوای کمتری ایندکس می‌شود.

یکی از ترفندهای غلبه بر این مشکل، تهیه لینک برای محتواهایی است که lazy loading دارند. وقتی موتور جستجو یک وب‌سایت را ایندکس می‌کند، این موتور جستجو لینک‌ها را دنبال کرده و محتواهای پیداشده را ایندکس می‌کند. این روش اساساً یک وب‌سایت با بارگذاری تنبل را به یک وب‌سایت سنتی تبدیل می‌کند، اما با این‌حال کاربران همچنان می‌توانند محتوا را به‌صورت پویا بارگذاری کنند.

مزایای لود تنبل

smile بارگذاری آسان صفحات
smile افزایش سرعت سایت
smile تجربه کاربری عالی و رضایت کاربران

معایب استفاده از لود تنبل

smile هنگامی که به سرعت سایت خود را به سمت پایین اسکرول می کنید، جایگزین کردن تصاویر placeholder با جلوه‌ های بصری واقعی می‌تواند باعث جهش محتویات صفحه شود، که می‌ تواند آزار دهنده باشد .

smile زمانی که شما از تصاویر زیاد با حجم های بالا در سایت یا مقاله های خود استفاده می کنید، Lazy Load تصاویر را به تأخیر می اندازید که این برای سئو با SEO خوب نیست.

      

تاریخچه وب سازان

شرکت وب سازان خزر از سال 1384 با شماره ثبت 5684 در مازندران فعالیت خود را آغاز نموده است. تمرکز اصلی فعالیت شرکت بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی است که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی باشد.

چشم انداز

ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های تحت وب که از یک سو نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری ایرانی را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.

ارتباط با وب سازان

 وب سازان خزر دفتر مرکزی: مازندران - بابل - خیابان شیخ طبرسی نبش سرداران 12 وب سازان خزر


 وب سازان خزر کد پستی : 59486-46176


 وب سازان خزر تلفن : 32256877 - 011


  وب سازان خزرهمراه : 09129317376


  وب سازان خزرinfo @ websazan.info


 وب سازان خزر http://www.websazan.info