تجارت خود را در وب سازان ارتقا دهید.

32256877 - 011

info @ websazan.info

نکات مهم سئو برای استفاده از https در وردپرس

همانطور که می‌دانید گوگل معمولاً فاکتورهای و عواملی را که از آنها برای رتبه‌بندی سایت‌ها استفاده می‌کند، فاش نمی‌کند. به همین خاطر بود وقتی این شرکت اعلام کرد برای وبسایت‌هایی که از پروتکل https استفاده می‌کنند امتیاز ویژه‌ای در نظر می‌گیرد، بسیاری از افراد شگفت‌زده شدند.

شما باید بدانید که پروتکل https شبیه به دیگر فاکتورهای رتبه‌بندی نیست و پیاده‌سازی آن پیچیدگی‌های خاص خود را دارد و حتی ممکن از در گاهی اوقات به اندکی خطرپذیری و هزینه نیاز داشته باشد. در حال حاضر، سایت‌ها و وب‌مسترها بیش از پیش در حال استفاده از پروتکل https هستند زیرا متوجه مزایای متفاوت آن شده‌اند.

 

فواید استفاده از HTTPS برای بهبود SEO

طبق توصیه Google استفاده از HTTPS یک تصمیم ساده، ایمن و هوشمندانه برای همه می باشد. به خصوص برای کسانی که از تجارت الکترونیک استفاده می کنند. انجام این مورد فواید بسیاری برای امنیت وب سایت شما دارد (و همچنین برای امنیت کاربرانتان)، ولی در کنار آن فوایدی نیز برای بهبود بهینه سازی وب سایت شما در موتورهای جستجو دارد، که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 

smile رتبه بهتر

با وجود اینکه استفاده از HTTPS ممکن است رتبه شما را در لحظه تغییر چندانی ندهد، ولی تقریبا تمام متخصصان SEO تغییر HTTP به HTTPS را به عنوان بخشی از استراتژی SEO پیشنهاد می کنند. همچنین با توجه به الگوریتم های جستجوی پیشرفته ی Google و اجبار آنها برای ایجاد یک وب امن تر، ممکن است تاثیر استفاده از HTTPS در SEO را در طول زمان مشاهده کنیم.

 

smile اطلاعات بیشتر در ابزارهایی مانند Google Analytics

Google Analytics با HTTPS بسیار کارامد تر می باشد، به عنوان مثال برخلاف HTTP، در HTTPS اطلاعات امنیتی وب سایت شما ذخیره می شود. این مورد به این معنی است که اطلاعات نمایش داده شده تنها ترافیک مستقیم را نمایش نمی دهند. این مورد خود یک مزیت برای بهبود SEO میباشد.

 

smile امنیت و حریم خصوصی

همچون هر سیستم امن دیگری، HTTPS هم برای مدیران وب سایت ها و هم برای مشتریان حس امنیت را القا می کند. امنیت وب سایت باعث می شود که شما از خسارات مالی و سرقت اطلاعات در امان باشید و همچنین اعتبار و سابقه شما به خطر نیفتد.

      

تاریخچه وب سازان

شرکت وب سازان خزر از سال 1384 با شماره ثبت 5684 در مازندران فعالیت خود را آغاز نموده است. تمرکز اصلی فعالیت شرکت بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی است که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی باشد.

چشم انداز

ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های تحت وب که از یک سو نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری ایرانی را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.

ارتباط با وب سازان

 وب سازان خزر دفتر مرکزی: مازندران - بابل - خیابان شیخ طبرسی نبش سرداران 12 وب سازان خزر


 وب سازان خزر کد پستی : 59486-46176


 وب سازان خزر تلفن : 32256877 - 011


  وب سازان خزرهمراه : 09129317376


  وب سازان خزرinfo @ websazan.info


 وب سازان خزر http://www.websazan.info