تجارت خود را در وب سازان ارتقا دهید.

32256877 - 011

info @ websazan.info

بهینه سازی

 

بهینه سازی مجموعه فعالیت هایی است که در طراحی سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوا انجام میدهیم تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کرده بازدیدکننده بیشتری برای سایت جذب کنیم.

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو ،  یا بهینه سازی بنیانی وب سایت ( سئو ) ، یک روش تخصصی تبلیغات است که در آن معیارهای مختلفی که برای موتور جستجو از اهمیت خاصی برخوردار است، برای بدست آوردن رتبه های بالا تر در موتورها جستجو دنبال می شود.

موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو و ام اس ان مجموعه ای از ضوابط قابل تغییر یا همان " الگوریتم " استفاده می کنند تا وب سایت ها را از جهت میزان اعتبار و مرتبط بودن به کلمه کلیدی جستجو شده مورد بررسی قرار دهند.

موتورهای جستجو سایت از سایت بازدید می کنند  و نوشته های آن را اسکن می کنند، که این فرآیند " crawling  " یا " spidering " نامیده می شود ؛ و سپس از الگوریتمشان استفاده می کنند تا بصورت ریاضی محتوای سایت و اعتبار آن را تفسیر کنند. وب سایتی که از بیشترین اعتبار و ارتباط را به کلمه کلیدی بخصوص دارد بهینه سازی شده فرض می شود و به نسبت به دیگر وب سایت ها در رتبه و صفحه بالاتری قرار می گیرد.

اهمیت سئو زمانی مشخص می شود که شما در رقابت با تعدادی زیادی از وب سایت ها خواستار  بالاترین رتبه باشید. همانند روش های  سنتی بازاریابی و فروش در اولین قدم شما باید مشتری را جذب کنید تا فروش را بدست آورید ، اما  وب سایتی که در میان انبوهی از وب سایت ها دیگر در نتیجه جستجو دفن شده است ، شانسی برای دیده شدن ندارد . بهینه سازی وب سایت موثر تفاوت بین این مسئله که سایت شما در فضای سایبری ناپدید شود یا اینکه مورد توجه مشتریانی قرار گیرد که باعث رونق بازار شما می شوند.

شما باید در نظر داشته باشید که بازدید کنندگانی که به سایت شما مراجعه می کنند، در بیشتر مواقع، افراد واجد الشرایطی هستند که ممکن است به قصد خرید به سایت شما مراجعه کرده باشند، بنابراین اگر شما به خوبی برند و محصول خود را به آن ها معرفی کنید، مطمئنا محصول شما را خواهند خرید. بنابراین با بهینه کردن محتوای سایت خود در موتورهای جستجو، بازدید کنندگان بیشتری را به سایت خود هدایت کرده و ترافیک سایت را بالا می برید، و اگر ترافیک ایجاد شده در سایت شما از طریق جستجوی همان محصولی است که شما آن را ارائه می دهید، در نتیجه منجر به فرصت فروش بیشتری می شود که شما با بهینه سازی موتور جستجو به دست آورده اید.

بهینه سازی، یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش های بازاریابی می باشد. به این معنا که بازده‌ی سرمایه‌گذاری یا نرخ بازگشت سرمایه شما، بیش از آن مبلغی ست که سرمایه گذاری کرده اید. این سیستم مقرون به صرفه، در مراحل بازاریابی شما بسیار مهم و اساسی می باشد. بهینه سازی مؤثرترین راه حل، با کمترین سرمایه گذاری و زمان، برای توسعه چشمگیر کسب و کار شما در فضای اینترنت می باشد.

در استفاده از سئو، نسبت به دیگر ابزارهای تبلیغات، شما درصد بالاتری از سرمایه گذاری خود را، دریافت می کنید. هزینه های تبلیغات بالاست و شاید شما بتوانید بازده معقولی از بازگشت سرمایه گذاری در آن داشته باشید، اما بازگشت سرمایه های حاصل از سئو، نسبت به هزینه ای که برای آن می کنید، بسیار بالاتر از دیگر روش های بازاریابی می باشد.

استفاده از تکنیک های بهینه سازی درجهت رضایت مشتریان و رعایت تمام قوانین و اصول در این مسیر را سئو کلاه سفید مینامند، ولی استفاده از ضعف موتورهای جستجو و تکنیک‌های فریب آنها در کنار عدم اهمیت به رضایت بازدیدکنندگان را روش کلاه سیاه میشناسند. هرچند ماه یکبار گوگل این تکنیک‌های کلاه سیاه را شناسایی کرده و سایتهایی که از این روش استفاده کرده‌اند را تنبیه خواهد کرد.

      

تاریخچه وب سازان

شرکت وب سازان خزر از سال 1384 با شماره ثبت 5684 در مازندران فعالیت خود را آغاز نموده است. تمرکز اصلی فعالیت شرکت بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی است که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی باشد.

چشم انداز

ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های تحت وب که از یک سو نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری ایرانی را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.

ارتباط با وب سازان

 وب سازان خزر دفتر مرکزی: مازندران - بابل - خیابان شیخ طبرسی نبش سرداران 12 وب سازان خزر


 وب سازان خزر کد پستی : 59486-46176


 وب سازان خزر تلفن : 32256877 - 011


  وب سازان خزرهمراه : 09129317376


  وب سازان خزرinfo @ websazan.info


 وب سازان خزر http://www.websazan.info